13.00

Gleznu galerija, kopgleznošana, plenērs (Parks)

Radošuma kvartāls

14.00

Gipsy-jazz mūzikas trio TITOKS (Igaunija) (Muižas skatuve)

RTA studentu teātra “Ķerra“ performance “Izstāsti savu pasaku” (Parka skatuve)

Animācijas filma “Jēkabs, Mimmi un runājošie suņi“ (Kino telts)

Tikšanās ar franču mākslinieku Gotjē Osiepā (Muiža, cokolstāvs)

Garie cilvēki (Piknika skatuve)

CUKURELLA ēdienu meistarklase

Lielie burbuļi (Starp muižu un bibliotēku)

Gleznu galerija, kopgleznošana, plenērs (Parks)

Radošuma kvartāls

15.00

Izrāde bērniem “Koklītes ceļojums” (Sarkanā zāle)

Ģitārists Eduardo Agni (Brazīlija) (Parka skatuve)

Džeza meistarklase ar ASV grupu “The CieL Experiene” (Kulturys škiuņs)

Kendama Jam meistarklase (Piknika skatuve)

Filma ģimenei “Vectēvs, kas bīstamāks par datoru” (Kino telts)

KUUP ēdienu meistarklase

Lielie burbuļi (Starp muižu un bibliotēku)

Gleznu galerija, kopgleznošana, plenērs (Parks)

Radošuma kvartāls

16.00

Indipopa grupa “Sus Dungo” (Muižas skatuve)

Dejas un mākslas performance “Debesis un zeme“ (Vācija) (Parka skatuve)

Pasaku laboratorija I (Kulturys škiuņs)

Kendama Jam meistarklase (Piknika skatuve)

Filma ģimenei “Vectēvs, kas bīstamāks par datoru”

COLORPASTA ēdienu meistarklase

Laikmetīgā cirka izrāde DRÜAAD (Igaunija) (Parks)

Lielie burbuļi (Starp muižu un bibliotēku)

Gleznu galerija, kopgleznošana, plenērs (Parks)

Radošuma kvartāls

17.00

Instrumentālā grupa “Subtilu Z” (Lietuva) (Muižas skatuve)

ZINOO eksperimentu šovs (Piknika skatuve)

Keramikas cepļa izņemšana (Ceplis)

Dejas izrāde “Miss Lietuva” (Kulturys škiuņs)

Filma “1906” (Kino telts)

VIENKĀRŠI-VESELĪGI ēdienu meistarklase

Laikmetīgā cirka izrāde DRÜAAD (Igaunija) (Parks)

Lielie burbuļi (Starp muižu un bibliotēku)

ZINOO eksperimentu bārs (Starp muižu un bibliotēku)

Gleznu galerija, kopgleznošana, plenērs (Parks)

Radošuma kvartāls

18.00

Turbofolka grupa “Oranžās Brīvdienas” (Muižas skatuve)

Filma “1906” (Kino telts)

Cirks (Piknika skatuve)

Dejas izrāde “Vientuļais gans” (Parks)

Marokāņu vakariņas

Pasaku laboratorija II (Kulturys škiuņs)

PANINI ēdienu meistarklase

Lielie burbuļi (Starp muižu un bibliotēku)

ZINOO eksperimentu bārs (Starp muižu un bibliotēku)

Gleznu galerija, kopgleznošana, plenērs (Parks)

Radošuma kvartāls

19.00

LNSO čellu kopkoris “Čellu Dream Team” (Parka skatuve)

Filma “Homo Novus” (Kino telts)

Dejas un mākslas performance “Debesis un zeme“ (Vācija) (Piknika skatuve)

Dejas izrāde “Celies” (Kulturys škiuņs)

Marokāņu vakariņas

BURITO ēdienu meistarklase

ZINOO eksperimentu bārs (Starp muižu un bibliotēku)

Gleznu galerija, kopgleznošana, plenērs (Parks)

Radošuma kvartāls

20.00

Grupa “The CieL Experience” (ASV) (Muižas skatuve)

Filma “Homo Novus” (Kino telts)

Dejas izrāde “Divotne” (Kulturys škiuņs)

Gleznu galerija, kopgleznošana, plenērs (Parks)


21.00

Mākslinieku apvienība NEPĀRIET (Muižas skatuve)

Visu dienu: 

SUP dēļi

Vides objekts MŪZA

Izstādes (Klēts, muiža)

Lielie koka zirdziņi

Garšu zona


muiza@luznava.lv
+371 28686863, +371 29390701
Pils iela 8, Lūznava, Lūznavas pagasts, Rēzeknes novads, LV-4627

Lūznavas muižas DATU PRIVĀTUMA POLITIKA

 .